gazetemag tv

Merve Akıncı’ya tam not! Sürpriz düet ayakta alkışlandı!

SMA hastalarına tüm sahne gelirinin bağışlandığı BizBize fasılda yapılan özel gecede Aygün Karadoğan, sahnesi yoğun ilgi gördü.

Türk sanat müziğinin seçkin eserlerini özel kurulmuş bir orkestra eşliğinde sevenlerine icra eden Aygün Karadağan, konuğu Merve Akıncı ile birde düet eser seslendirdi. Demirören Medyada Milli Piyango sunucusu olarak çalışan ekranların ve özel gecelerin güzel sunucusu Merve Akıncı, Usta yorumcu Aygün Karadoğan tarafından sahneye davet edilince kısa süre şaşkınlık yaşandı. Konservatuar mezunu olan ve Tamer Özkan aranjörlüğünde “Vazgeçilmezsin” isimli teklisiyle de dikkat çeken Merve Akıncı, usta yorumcu Aygün Karadoğan ile bağış gecesinde muhteşem bir düet eser seslendirdi. İkili provasız olmasına rağmen sahnedeki uyum ve esere kattıkları yorumla geceye katılanlar tarafından ayakta alkışlandılar.

blank

MERVE AKINCI “VAZGEÇİLMEZSİN”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.