Mert Royfe “Zaman”

Mert Royfe’nin, iki versiyondan oluşan, ilk single çalışması “Zaman” “Yücelen Müzik” etiketiyle 8 Nisan itibariyle dijital platformlarda yerini aldı.

Yıllardır hayalini kurduğu single çalışması “Zaman” ile müzik dünyasına “merhaba” diyen Mert Royfe, sözlerini kendisinin yazdığı, bestesini ise Emre Yücelen’le birlikte yaptığı “Zaman” şarkısını kliplendirdi.

Mert Royfe’nin, otuz kişilik çekim ekibiyle, iki günde tamamlanan klibinin yönetmenliğini Necat Temizkan üstlendi. Klipte dönem kostümleri kullanıldı.

Ömrünün son günlerini yaşayan bir adamın, hayatındaki en güzel zamanlarını hatırlamasını konu alan ve 70’lerden günümüze uzanan bir aşk hikayesini anlatan “Zaman” ın çok yakında müzik kanallarında yer olacak olan klibi, bugün itibariyle Mert Royfe’nin Youtube Vevo kanalında yayında.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.