Merakla beklenen Babil dizisi ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacak?

Merakla beklenen Babil dizisi 17 Ocak Cuma günü Star TV ekranlarında yayınlanacak.

İlk başlarda dijital platformda başlayacağı açıklanan fakat daha sonra yapılan anlaşmanın iptal edilmesi ile birlikte Star TV ile anlaşan Babil dizisinin yayın tarihi belli oldu. Başrollerinde Halit Ergenç, Aslı Enver, Ozan Güven, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, ve Mesut Akusta gibi isimlerin rol aldığı Babil dizisi, 17 Ocak Cuma günü ekranlarda olacak.

Babil dizisinin konusu ne?

İdealist bir profesör olan İrfan haksız yere işten atılır ve oğlu da aynı sırada hastalanır. İş kapıları yüzüne kapanırken karısının en yakın arkadaşından yardım istemesi ile birlikte çok büyük bir maceraya atılır. Geçmişte evlenmek üzere iken ayrıldığı eski sevgilisinin tehlikeli bir iş adamının sevgilisi olarak karşısına çıkması her şeyi daha da kötü bir hale getirecektir.

Halit Ergenç ve Ozan Güven “Babil” de çocukluk arkadaşı oldu

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.