gazetemag tv

Menemen’de İftara 5 Kala

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları üyeleri, Menemen’de iftara yetişmeye çalışan vatandaşlara hazırladıkları iftariyelikleri ikram etti. Gençlere, İzmir Gençlik Kolları Başkanı Recep Tayyip Taslak ile eşlik eden Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, “Ramazan ayının bereketini, sevincini ve heyecanını iftara yetişmeye çalışan vatandaşlarımıza ikramlarda bulunarak paylaştık” dedi.

AK Parti İzmir Gençlik Kolları üyeleri, ‘İftara 5 Kala’ etkinliğini son olarak Menemen’de gerçekleştirdi. Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, AK Parti İzmir Gençlik Kolları Başkanı Recep Tayyip Taslak ve Menemenli gençler, Halil Alkaya Pazar Yeri kavşağında araçlarıyla iftara yetişmeye çalışan vatandaşlara iftarlık dağıttı.

Etkinlik hakkında konuşan Pehlivan, “Huzur ve bereket ayı olan Ramazan ayının dayanışma ruhunu Menemenimizde en üst noktada yaşıyoruz. AK Parti’nin neferleri olan gençlerimiz, iftara yetişmeye çalışan vatandaşlara iftarlık dağıtarak farklarını ortaya koyuyor. Gençlerimizin vesilesiyle bizler de vatandaşlarımızla ekmeğimizi paylaştık. Kıymetli hemşehrilerimizin Ramazanlarını kutladık. Her zaman olduğu gibi bu şehrin her sokağında AK Gençliğin bir izi var. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Ramazan Bayramımızın hemşerilerimize, vatandaşlarımıza ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum” dedi.

Araçlarının içinde ikramlıklarını alan vatandaşlar ise gençlere duydukları memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.