gazetemag tv

‘Menajerimi Ara’nın çekimlerinden ilk kareler yayınlandı

Çok yakında Star TV’de yayınlanmaya başlayacak Ay Yapım’ın merakla beklenen uyarlama dizisi ‘Menajerimi Ara’nın çekimlerinden ilk kareler yayınlandı.

Ünlü oyuncular ve menajerlerinin dünyasını tüm açıklığıyla masaya yatıran, dünyada yayınlanmaya başladığı günden bu yana büyük ilgi gören ‘Call My Agent’ isimli dizi Ay Yapım’ın yapımcılığında ‘Menajerimi Ara’ ismiyle Türkiye’ye uyarlanıyor.

Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın kaleme aldığı Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu, kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi önemli oyuncuların yer aldığı dizinin çekimlerinden ilk kareler paylaşıldı.

Menajerimi Ara
Menajerimi Ara

İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin spot ışıkların altında gizlenen ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, paranın, umutların, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yaşandığı oyuncular ve menajerlerin dünyasında var olma hikayesini anlatan dizi çok yakında Star TV’de başlıyor.

Menajerimi Ara
Menajerimi Ara
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.