Meltem Bayazıt Tepeler’den göz kamaştıran sofralar sergisi

Gerçekleştirdiği düğün, davet ve organizasyonlarla Türkiye’nin yanı sıra Körfez ülkelerinde de çok iyi tanınan “KM Events” kurucusu ve kreatif direktörü Meltem Bayazıt Tepeler, girişimci kimliğini pandemi döneminde de ortaya koyan iki yeni çalışmayla eşsiz bir sergiye ev sahipliği yaptı.

Meltem Bayazıt Tepeler, henüz kurduğu ve etkinlik alanında sahip olduğu 26 yıllık tecrübesini sofralara taşıdığı “KM Home Collection”a ait ilk koleksiyonunu 3 Haziran’da, Eski Büyükdere İskelesi’nde gerçekleştirdiği eşsiz bir sergi ile dostlarına tanıttı.

Tamamı ham ketenden oluşan, 4 ayrı konseptte, 30’dan fazla farklı desen/model uygulamasındaki masa örtüsü, Amerikan servisi, runner ve peçete koleksiyonları, Eski Büyükdere İskelesi’nin büyülü atmosferinde kurulan 15 farklı sofra ile görsel bir şölene dönüştü.

Yüksel dikiş işçiliğinde ve titiz nakışlarla bezenmiş koleksiyondan seçilen 15 farklı desene göre düzenlenen masalar, her biri için seçilen farklı aksesuar, mum ve çiçeklerle göz kamaştıran bir ambiansa imza attı.

BABASI ANISINA İLK ŞİİİR KİTABI

Bu sergi aynı zamanda, Meltem Bayazıt Tepeler’in 2020 yılında aramızdan ayrılan, Türkiye’nin 15.Deniz Kuvvetleri Komutanı, değerli babası Vural Bayazıt’ın anısına yazdığı ilk şiir kitabı “Seni Hatırlayacağım”ın tanıtımına da ev sahipliği yaptı.

İstanbul’un herkesin hafızasında farklı yer eden, ama daima özlenen anlarına, kokularına, hiç değişmeyen kesitlerine içsel bir yolculuk vaat eden ilk şiir kitabından 2 şiiri de konuklara canlı arp seçkisi eşliğinde seslendiren Meltem Hanım konuklarına duygu dolu anlar yaşattı…

Pandemi kuralları çerçevesinde, sınırlı sayıda ve mesafeli olarak ağırlanan konuklar, KM Home Collection’un ilk sezonuna ait ürünlerden alışveriş yapmayı ihmal etmediler. Sergiye katılan 80’e yakın konuk arasında, Emine Erdem, Zeynep Germen, Özlem Güsar, Nilüfer Tarzi Kuran, Ekmeleddin İhsanoğlu ve eşi de vardı…

blank blank blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.