Melisa Döngel, Prestij Meselesi’nde ki rolünü anlattı

Mahsun Kırmızıgül’ün merakla beklenen iddialı filmi Prestij Meselesi’nde pavyon şarkıcısı Ayşen, karakterine hayat veren Melisa Döngel, filmin geçtiği 90’lı yıllara hayran olduğunu belirtti.

3 Şubat’ta vizyona girecek olan Prestij Meselesi’nin başrol oyuncularından güzel oyuncu Melis Döngel, filmin çekimlerinde 90’lı yılları yaşama fırsatı bulduğunu ve çok sevdiğini açıkladı.

blank

‘90’larda yaşamak isterdim’ diyen genç oyuncu, o dönemde insanların birbirlerine karşı çok daha anlayışlı, nazik ve saygılı olduğunu söyledi.

Prestij Meselesi ile ilk sinema filmi mutluluğunu yaşayan Döngel, vizyon tarihini büyük bir heyecanla beklediğini vurguladı.

Prestij Meselesi’nin fragmanı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.