Melih Gökçek’ten Ekrem İmamoğlu paylaşımı

Partisi tarafından görevinden alınan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Ekrem İmamoğlu’nu tebrik etti. Gökçek paylaşımında, partisine göndermelerde de bulundu.

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya hesabı üzerinden İstanbul seçimlerine ilişkin açıklamada bulundu. Gökçek, İmamoğlu’na tebrik ederek, “Bir müsibet bin nasihattan evladır” dedi.

Gökçek, “Ekrem İmamoğlu seçimi kazandı. Tebrik ediyorum. Melih Gökçek olarak her zaman şunu söylemişimdir… Halka rağmen siyaset yapılmaz. Madem ki millet böyle bir karar verip siyasetimizdeki yanlışları görüp yolumuza devam etmeliyiz. Bir müsibet bin nasihattan evladır” diye konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.