gazetemag tv

Melek Mosso konserinde eğlence dolu saatler

Geçtiğimiz akşam, Babil sanat organizasyonuyla, Denizli Açıkhava Tiyatrosunda gerçekleşen, Melek Mosso konserinde eğlence dolu saatler yaşandı.

Pandemi döneminin devam etmesi sebebiyle, sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde organize edilen konserde, gece boyunca izleyiciler dans ederek, şarkılara hep bir ağızdan eşlik ettiler.

Karnaval Medya sponsorluğu katkılarıyla gerçekleşen konserde, uzun zaman sonra bir araya gelen dinleyiciler, sahnede sürpriz düetlere de şahit oldu.

blank

MELEK MOSSO’NUN ÇOCUKLUK HAYALİ GERÇEK OLDU!

Çocukken Denizli’de yaşayan Melek Mosso, ‘’o dönem Denizli Açıkhava Tiyatrosunun önünde, çimlerde konserleri dinlerdim, o yaşlarda içeri giremiyordum ve bir gün burada şarkı söyleyeceğim günün hayallerini kurardım, şimdi burada karşınızdayım ve çok mutluyum diyerek bu unutulmaz anısını sevenleriyle paylaştı.

Denizli Açık Hava Tiyatrosu sahnesinde ağırladığı konuk sanatçılardan, ‘’Gel Desem de Gelme’’ şarkısını birlikte seslendirdiği İran asıllı başarılı müzisyen Arash Pourzare ve Rap müziğin sevilen ismi No.1 ile gerçekleştirdiği performanslar ile de unutulmaz bir konsere imza attı. Melek Mosso, Denizli Açık Hava Tiyatrosu sahnesinde kardeşiyle düet yaptığı düet ile büyük alkış aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.