Melek Mosso: Gençliğimde burs yardımı aldım

Melek Mosso önceki gün KKTC’deki Chamada Prestige Hotel’de sahne aldı.

Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı “Herkese güzel, sağlıklı ve mutlu bayramlar diliyorum. Bayramda harçlık alamadım ama harçlık verdim. Bu arada benim destek olduğum öğrencilerim var. Uzaktan eğitim sürecinde çoğu kişi bursları kesmiş. Ben çocuklarımın burslarını kesmedim. Onlara her zaman destek olmaya devam ediyorum. Ben gücüm yettiğince elimden geleni yapıyorum. Annem sağolsun yardımcı oluyor bu konuda, burs ihtiyacı olan öğrencileri bulmam konusunda. Bana da gençliğimde Denizlili bir iş insanının bana burs verdiğini biliyorum. Çok yardımı olmuştu ve çok değerliydi benim için.” dedi.

Muhabirlerin ‘Son yıllarda kıyafet konusunda üzerinize çok katıyorsunuz.’ yönündeki iltifatına şarkıcı “Sahne bizim kendimizi gösterdiğimiz ve sevenlerimizle bir araya geldiğimiz bir yer. En güzel halim neyse onu göstermek istiyorum.” diyerek cevap verdi.

2021 yılından bu yana aşk yaşadığı sevgilisi Serkan Sağdıç ile evlilik planları yapan Melek Mosso “Ekim ayında düğünümüzü yapmak istiyoruz. Aile arasında, çok gösterişli olmayan bir düğün olmasını istiyorum. Düğün gibi değilde parti gibi olsun istiyorum. Düğünümde kimseyi eğlendirmek istemiyorum daha çok kendim eğlenmek istiyorum.” diyerek samimi açıklamalarda bulundu.

Evlilik teklifini kendi aralarında geçiştirdiklerini ama sevgilisi Serkan Sağdıç’ın evlilik teklifi konusunda kendisine daha gösterişli bir teklif yapmak istediğini söyleyen şarkıcı “Nazara çok inanıyorum, ne zaman bir şey paylaşsak bir yerlerimizde bir şeyler çıkıyor. Ondan dolayı çok göz önünde ve gösterişli olmasını istemiyorum özelimizin.” dedi.

Yakın zamanda single çıkartacağını söyleyen şarkıcı, bunların dışında Azer Bülbül’ün ‘Üzülmedim ki’ adlı eserini seslendireceğini de sözlerine ekledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.