Mel Gibson sürprizi!

Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen’in Los Angeles’ta yaşayan oğlu Adnan Şen, eşi Begüm Hanım’a sürpriz doğum günü organize etti. Eşinin hayranı olduğu Mel Gibson’ı evine davet etti.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün eski efsane başkanı Ali Şen’in oğlu Adnan Şen ile gelini Begüm Şen, Los Angeles’taki evlerinde sürpriz bir ismi ağırladı. Oğlu Alp Şen’i kaybettikten sonra Los Angeles’a yerleşen ve kendilerini hayır işlerine adayan Şen çifti lüks evlerinde dünyaca ünlü Oscar’lı yıldız Mel Gibson’ı konuk etti.

blank

DOĞUM GÜNÜ KONUĞU

‘Cesur Yürek’ adlı sinema filminin efsane isimlerinden 64 yaşındaki Gibson, sakal bırakmış görüntüsüyle dikkat çekti. Eşinin doğum günü sürprizi karşısında mutluluktan havalara uçan Begüm Şen “Misafirimiz olmanız çok güzeldi” notunu düştü. Sosyal medyada bu paylaşım çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.