Megastar’dan ‘mega’ destek… Tarkan 60 bin TL’ye 100 tane aldı!

Ünlü şarkıcı Tarkan, İzmir Seferihisar’da kurucusu olduğu Doğa Okulu’na yardım etmek için yöre halkının ürettiği zeytinyağından 100 adet satın aldı. Megastar, doğaya destek olmak için 60 bin TL ödedi.

Tarkan, İzmir’in Seferihisar ilçesinde hayata geçen ve kurucusu olduğu Doğa Okulu’nun çalışmalarına desteğini sürdürüyor. Ege’deki tükenmek üzere olan zeytinlikleri arttırmak için uğraşan yöre halkı, çalışmalarına maddi destek sağlamak üzere Orhanlı Taşbaskı Zeytinyağı üretmeye başladı.

100 ŞİŞE ZEYTİNYAĞI

Tarkan, başlatılan ‘Ege’nin zeytinyağı imecesi’ne de katkı sağladı. Kendisinin yanı sıra eşi Pınar Tevetoğlu ile minik kızı Liya’nın sağlığı için organik gıdalardan şaşmayan ünlü sanatçı, yöre halkının ürettiği zeytinyağından tam 100 şişe satın aldı. Tarkan, tanesi 600 lira olan 18 litrelik şişelere de 60 bin lira ödedi.

ÇEVREYE MEGA DESTEK

Sık sık Ege’yi ziyaret edip köylülerle bir araya gelen Tarkan, kurucusu olduğu Doğa Okulu’nun da çalışmalarını yakından takip ediyor. Tarkan’ın da arazisinin bulunduğu Seferihisar’daki Doğa Okulu tarafından başlatılan imecede 10 litrelik zeytinyağı 350 lira, 5 litrelik ise 200 liraya satılıyor.

arşiv haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız. TAMAM OKU