Megan Fox ve Bruce Willis aynı projede buluşuyor

Megan Fox ve Bruce Willis, Randall Emmett’in ilk yönetmenlik denemesi olan Midnight In The Switchgrass’da birlikte rol alacak.

Megan Fox ve Bruce Willis, Midnight In The Switchgrass’a katılıyor. 2004’te geçen film, bir FBI ajanı (Fox) ve bir dizi faili meçhul cinayet vakasını soruşturmak için görevlendirilen Florida eyaleti subayının hikayesini izleyecek. Bruce Willis ise Fox’un FBI ajanı partnerini oynayacak.

15 milyon dolarlık bütçeli gerilim filmi EFO Films tarafından finanse ediliyor. Sorumlu yapımcı Alan Horsnail tarafından yazılan senaryoyu şirkete getiren isim ise yürütücü yapımcılık görevini üstlenecek olan Lydia Hull.

Filmin, bu yılının yaz aylarında gösterime girmesi planlanıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.