gazetemag tv

Medya dünyasının sevilen isminden yeni yıl sürprizi

Medya dünyasının sevilen ismi Anıl Budak, sağlık çalışanlarına ithaf ettiği single çalışmasından sonra bir kez daha stüdyoya giriyor

Uzun yıllardır yazılı ve görsel basında yöneticilik koltuğunda oturan ve yaptığı özel işlerle adından söz ettiren ünlü televizyoncu Anıl Budak, yeni yıla da hızlı gireceğe benziyor.

Pandemi döneminde televizyon ve dijital alan için birçok proje ve yeni format hazırlayan, sağlık çalışanlarına ithaf ettiği bir de single parça çıkaran başarılı televizyoncu Anıl Budak’a bir kez daha stüdyo yolu göründü.

Kenan Doğulu, Nükhet Duru, Sibel Can ve birçok ünlü ismin albümlerinin yapımcılığını ve müzikal düzenlemelerini yapan duayen müzik adamı Ahmet Özden ile birlikte proje hazırlığında olan Budak, yeni yılın ilk günlerinde duygusal bir parça ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.