“Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var!” filminin galası yapıldı

Bahar sezonunun iddialı komedisi “Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var!” filminin galası Freya Akaretler’de yapıldı.

AVM galalarının dışında farklı bir konseptte yapılan galada filmin oyuncuları Önder Açıkbaş, Fatoş Bayındır, Gülten Çelik, Kutay Sever de hazır bulundu. Önder Açıkbaş’ın ilk yönetmenlik denemesi olan komedi filmi 2015 yılında vizyona girdiğinde büyük beğeni toplayan “Mazlum Kuzey”in devamı niteliğinde.

Önder Açıkbaş’ın iki farklı rolde karşımıza çıktığı filmde Kuddusi karakteri filmin sürprizi.. Önder Açıkbaş’ın televizyon kanallarında yayınlanan “ÖTV” adlı komedi programında parlattığı Mazlum Kuzey ve Kuddusi karakterleri üzerine kurulan film sinemada gülmeyi tercih edenleri oldukça memnun edecek. Dizi severlerin yakından takip ettiği “La Casa De Papel” dizisine de selam çakan film seyircinin yüzünü güldürecek.

Konu: Mazlum Kuzey ilk filmde babasından (Erkan Can) kalan yüklü miktarı bilime olan merakı sebebi ile uzay araştırmalarına yatırır. Ancak uzaya araba yollayan Elon Musk’a özenen Mazlum uzaya okey masası kurmaktan öteye gidemez. Mazlum, çaresiz şekilde çıkış yolu ararken beklenmedik bir anda karısı kaçırılınca kendisine yardım etmesi için vakit kaybetmeden Kuddusi dayısını arar. Ancak Kuddusi, Mazlum’un başına daha büyük çoraplar örecektir. Zira işin içine kapsamlı ve bir o kadar komik banka soygunu girer. Mazlum, birbirinden ilginç tiplerle kurduğu kadroyla banka soygunu için işe koyulur. Bir yandan banka soygununu başarıyla gerçekleştirmesi gerekirken, bir yandan da karısını kurtarmak için çabalayacaktır.

“Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var!” TME dağıtımıyla 12 Nisan’da sinemalarda!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.