Mazhar Alanson, takipçilerini 45 yıl öncesine götürdü!

Mazhar Alanson karantina günlerinde Instagram hesabına eklediği fotoğraflarla takipçilerine nostaljik yolculuklar yaptırmaya devam ediyor. Alanson, bu kez arkadaşlarıyla birlikte olduğu bir kareyi yayınlayarak 45 yıl öncesine gitti.

MFÖ grubu solistlerinden Mazhar Alanson, son dönemlerde insan sağlığını tehdit eden koronavirüs salgını nedeniyle kurallara uyarak tedbiri elden bırakmıyor.

Bu süreçte tüm günü evde geçiren Alanson, albümlerini kurcalayarak Instagram’dan seneler önce çekildiği kareleri yayınlıyor. Nostaljik paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyen usta sanatçı, bu sefer takipçilerini 45 yıl öncesine götürdü.

Mazhar Alanson, arkadaşlarıyla birlikte denizde eğlenirken verdiği bir pozuna, “1975… Üstte Ayhan, altta Fuat, yanda ben…” notunu düştü.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.