“Mazhar Alanson ile” programında, Gülben Ergen hayranlarıyla buluşuyor

Mazhar Alanson ile sanat dünyasının sevilen isimlerinin buluştuğu “Mazhar Alanson ile” programında, Gülben Ergen hayranlarıyla buluşuyor. “Mazhar Alanson ile” programı yarın akşam saat 22.15’te TRT Müzik’te.

TRT Müzik iddialı yeni yapımlarıyla seyirciye müzik ziyafeti yaşatmaya devam ediyor. Usta müzisyen Mazhar Alanson ile sanat dünyasının sevilen isimlerini buluşturan “Mazhar Alanson ile” programında, Gülben Ergen hayranlarıyla TRT Müzik’te buluşacak.

Türkiye’nin en sevilen isimlerini ağırladığı ve “söylenti” olarak tanımladığı programında Mazhar Alanson, dingin sesi ve duygu dolu yorumu ile sevilen şarkılara hayat verirken kendine has üslubu ile hatıralarını ekranlara taşıyor.

“Mazhar Alanson ile” programının bu akşam ekranlara gelecek bölümünün konuğu Gülben Ergen olacak. Gülben Ergen hayranlarına TRT Müzik ekranından seslenecek. Mazhar Alanson’un da Gülben Ergen’e eşlik edeceği program muhteşem bir müzik ziyafetine dönüşecek. Tatlı sohbetler, dingin bir müzik ve etkileyici sesler “Mazhar Alanson ile” programından müzikseverlere ulaşacak.

“Mazhar Alanson ile” yarın akşam saat 22.15’te TRT Müzik’te.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.