Maymunlar Cehennemi: Savaş’tan iki yeni TV spotu

Sezar, Colonel ile birebirde yüzleşmek için yola koyuluyor…

Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti’nin takip ettiği modern uyarlama serisinde son halka Maymunlar Cehennemi: Savaş’tan (War For The Planet Of The Apes) iki yeni TV spotu yayınlandı!

Bir önceki devam halkasının yönetmen koltuğunda oturan Matt Reeves’in bir kez daha yönetmenliğini üstleneceği filmde baş karakter Sezar’ı serinin diğer filmlerinde de olduğu gibi Andy Serkis canlandıracak. Filmin kadrosunda Woody Harrelson, Steve Zahn, Terry Notary ve Karin Konoval da yer alıyor.

Filmin konusu kısaca; maymunların lideri olan Sezar insanlarla savaşmak yerine barış sağlamaya çalışmıştır. Ancak insanların amacı onları tamamen yok etmektir. Bu nedenle Sezar ve beraberindekiler insanlarla acımasız bir savaşta karşı karşıya gelirler. Fakat Sezar’ın ordusu da insan ordusu da büyük kayıplar verir. Kendisini ordusuna ve halkına karşı sorumlu hisseden Sezar, Colonel ile birebirde yüzleşmek için yola koyulur. Şimdi iki ırkın da geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlıdır…

Merakla beklenen devam halkası 14 Temmuz 2017’de ülkemizde vizyona girecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.