Maxion İnci Jant Grubu geleneksel ‘Aile Şenliği’nde enerji depoladı

Maxion İnci Jant Grubu bünyesindeki Maxion Jantaş, Maxion İnci Çelik ve Maxion İnci Alüminyum çalışanları aileleri ile birlikte 15 Mayıs’ta fabrika özelinde gerçekleşen Aile Şenlikleri’nde keyifli bir gün geçirdiler.

Öğle yemeği ile başlayan etkinlik, illüzyon gösterisi, elektro keman şov, İnci Vakfı gezici kütüphane ve Balkan Bando şov gibi eğlenceli aktivitelerle renklendi. Grup, insan odaklı yaklaşım ve uygulamalarıyla fark yaratmaya devam ediyor.

“İnsana değer” yaklaşımıyla hareket eden Türk otomotiv tedarik sanayinin öncülerinden Maxion İnci Jant Grubu, çalışan motivasyonu ve memnuniyeti odağıyla düzenlediği Aile Şenliği’ni pandeminin ardından ilk kez bu yıl 15 Mayıs’ta gerçekleştirdi. Gelenekselleşen şenlik kapsamında Grup bünyesindeki Maxion Jantaş, Maxion İnci Çelik ve Maxion İnci Alüminyum çalışanları ve aileleri fabrikalarda bir araya gelerek keyifli bir gün geçirdi.

Genel Müdürlerin açılış konuşmalarının ardından aileler, keyifli bir öğle yemeği yediler. Şenlik kapsamındaki illüzyon gösterisi ve elektro keman şov çalışanların ve ailelerinin ilgi odağı olmayı başarırken, bando müzikleri güne renk kattı. Çeşitli ikramların eksik olmadığı şenlikte aileler fabrikayı gezme fırsatı da buldular.

Maxion İnci Jant Grubu “Gönülden İşler” Ekibinin stant açarak Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nı interaktif bir şekilde çocuklara anlattı. Cevdet İnci Eğitim Vakfı’na ait Gezici Kütüphane de kapılarını çocuklar için açtı. Bu özel günün bir hatırası olarak, aile fotoğrafı çekimi de gerçekleşti.

Aile Şenliği’nin, Maxion İnci Jant Grubu’nun işveren markası olma vizyonunun en önemli örneklerinden biri olduğuna değinen, Maxion İnci Jant Grubu Ortak Fonksiyonlar Direktörü Gülçin Tekin şöyle devam etti: “İnsanı merkez alan bir yaklaşımla faaliyet gösteriyoruz. Bu yüzden tüm çalışanlarımız da aileleri de bizim en kıymetlilerimiz. Aile Şenliğimiz ile çalışanlarımızın fabrikalarımızda çocuklarıyla bir araya gelmesini, biraz olsun günlük koşturmalardan uzak keyifli bir gün yaşamasını ve enerji depolamalarını arzu ediyoruz. Pandemi sebebiyle kısa bir mecburi mola versek de gelenekselleşen şenliğimizi bu yıl yeniden yapabildiğimiz için çok mutluyuz.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.