gazetemag tv

Massaka, 6ix9ine’la yaptığı düet bir haftada 2 milyon izlendi

Türkçe rap müziğin öncülerinden olan Massaka, 6ix9ine’la yaptığı düet bir haftada 2 milyon izlendi. Ünlü rapçi daha önce de Snoop Dogg, Tyga, Whiz Khalifa ve Gucci Mane gibi tüm dünyanın dinlediği rapçılarla düetler yapmıştı.

Türkçe Rap müziğin önemli temsilcilerinden olan ve rap müzik meşalesini gururla taşıyan Massaka’nın başarıları bitmiyor. Türkçe rap starlarıyla yaptığı ortak projelerin ardından dünya rap müzik piyasasına açılan Massaka, adının kısa sürede global müzik piyasasında duyurdu.

blank

Snoop Dogg, Tyga, Whiz Khalifa ve Gucci Mane gibi birçok dünya starıyla birlikte çalışan ünlü rapçi, yeniden Amerikalı rap sanatçı 6ix9ine ile düet yaptı. Animasyon sahnelerin kullanıldığı düet klibi ise bir haftada 2 milyon izlendi. Türk bayrağını dünya müzik piyasasında gururla dalgalandıran Massaka, daha öncede 6ix9ine’la ‘Tsunami’ şarkısı için birlikte mikrofon başına geçmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.