‘Maske’ filmi sinema seyircisine alışılmışın dışında bir hikaye sunmaya hazırlanıyor

Yapımı Satre Film Yapım’a yapımcılığı Hande Ertaş ve Emrah Ertaş’a ait olan ‘Maske’ filmi sinema seyircisine alışılmışın dışında bir hikaye sunmaya hazırlanıyor. 9 Haziran’da vizyona girecek olan ‘Maske’ gizem ve gerilim severlerin yeni favori filmi olacak.

YouTube video

Yönetmenliğini Berker Berki’nin, senaryosunu Emrah Ertaş’ın üstlendiği ‘Maske’ filmi hikayesiyle ve görsel dünyasıyla sinema seyircisine özlediği hissi yaşatırken kadrosundaki birbirinden başarılı isimlerle de göz dolduracak. Oyuncuların sinema perdesinde devleşeceği performanslar büyük beğeni toplayacak.

Cesur senaryosuyla beyaz perdede baş döndürücü bir etki yaratacak filmin kadrosunda

Kaan Turgut, Nilay Deniz, Mert Turak, Erdinç Gülener, Burç Kümbetlioğlu, Altan Erkekli, Hakan Vanlı, Ulvi Alacakaptan yer alıyor. Sürprizlerle dolu filmin her karakteri için yoğun çalışmalara imza atıldı. Karakterleri ile bütünleşen oyuncular başarılarıyla kendilerine hayran bırakacak.

Maske, gençlik yılları travmalarla geçen ‘Barış’ın yaşadıklarını atlatamayıp yaşama devam etmek için çeşitli ‘kandırma’ yöntemleri bulmasını konu alıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.