Mark Zuckerberg’in sörf yaparken çekilen fotoğrafları olay oldu

36 yaşındaki milyarderin beyaza bürünen yüzü hakkında birbirinden farklı yorumlar yapıldı.

Facebook kurucusu Mark Zuckerberg’ün Hawaii’de sörf yaparken çekilen fotoğraflarında yüzüne sürdüğü güneş kremi dikkati çekti. Güneş kremini fazla kaçırdığı düşünülen Zuckerberg sosyal medyada gündem oldu.

New York Post gazetesi Zuckerberg’ün Hawaii’de tişörtüyle sörf yaptığı anları paylaştı. Fotoğrafta Zuckerberg’ün sörf yaptığı sırada beyaz olan yüzü vurgulanarak “Güneş kremini fazla kaçırdığı” belirtildi.

blank
Mark Zuckerberg

Zuckerberg’ün fotoğrafları kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Kullanıcılar, “Facebook’un zombi canavarlığının vücut bulmuş hali”, “Ait olduğu uzaylı türünün yerli cilt rengi kesinlikle bu”, “Komplo: Mark Zuckerberg aslında bir pandomim sanatçısı” gibi paylaşımlar yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.