“Maraşlı”nın merakla beklenen yeni bölümü ekrana kitleyecek

Yapımını ‘’TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı”nın merakla beklenen yeni bölümü bu akşam ATV’de ekrana geliyor.

Dizinin yeni bölümde, Mahur uzun süredir hazırlandığı fotoğraf sergisini açıyor. Fakat İlhan’ın canını almak isteyen Behram istediğine ulaşamayınca onu Mahur ve sergideki konukları öldürmekle tehdit ediyor. Heyecan dolu bölümde, Behram’ın İlhan’ın teslim olması için verdiği iki saatin sonunda sergiyi bombalayacağını öğrenen Maraşlı adeta zamanla yarışıyor. Ekran başındakilerin soluksuz izleyeceği bölümde Mahur’u her tehlikeden uzak tutmak isteyen Maraşlı olayların kontrolden çıkmasıyla büyük bir risk alıyor. Maraşlı; Mahur ve sergidekileri nasıl koruma altına alabilecek?

blank

Senaryosunu Ethem Özışık, Ercan Uğur ve Pelin Gülcan Metu’nun, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği “Maraşlı” bu akşam saat 20:00’da ATV’de ekrana geliyor…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.