Maraşlı için çember daralıyor!

Yapımını ‘’TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı”nın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde Maraşlı için çember daralıyor.

MARAŞLI, MAHUR’A MEHMET İNCE OLDUĞUNU İTİRAF EDECEK Mİ?

Dizide bu akşam; Hurdacı’nın ölüm emrini verdiği Necati’nin, peşinde Mehmet İnce’nin olduğunu söylemesi üzerine Maraşlı köşeye sıkışıyor. Mahur’un, Maraşlı ile olan yakınlığından rahatsız olan Savcı Tolga, Mehmet İnce’nin kimliğine ulaşmak için düğmeye basıyor. Hilal’den, Mehmet İnce’nin dosyasını talep eden Savcı, yüksek kurumlara da başvurarak dosyanın peşini bırakmıyor. Mehmet İnce’nin kendisi olduğunu Mahur’a itiraf edemeyen Maraşlı, dosyasının savcının eline ulaşma ihtimaliyle en zor kararı veriyor. Maraşlı, Mahur’a gerçek kimliğini anlatacak mı?

blank

Senaryosunu Ethem Özışık, Ercan Uğur ve Pelin Gülcan Metu’nun, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği “Maraşlı”da izleyenlerin merakla beklediği sorunun yanıtı bu akşam saat 20:00’de ATV’de ekrana geliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.