Manisa’dan Bahçeli’ye 45 numaralı forma

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün projelerini içeren 2 milyar 425 milyon TL’lik yatırımların toplu açılış töreni için Manisa’ya davet etti.

MANİSA (iGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün yatırım ve projelerinin takibi etmek amacıyla Ankara’ya giden Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi, MHP Genel Merkezi’ndeki makamında ziyaret etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün çalışmaları hakkında MHP Lideri’ne bilgiler veren Başkan Ergün, üretken belediyecilik anlayışıyla Manisa’da hayata geçirilen 2 milyar 425 milyon TL’lik yatırımların toplu açılış töreni için Manisa’ya davet etti.

BAHÇELİ’DEN ŞAMPİYON BBSK’YA TEBRİK

Ziyarette Başkan Ergün, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye Türkiye Basketbol Ligi’nde şampiyon olarak Süper Lig’e yükselme başarısı gösteren Manisa Büyükşehir Belediyespor basketbol takımının formasını hediye etti.

Üzerinde Devlet Bahçeli’nin adının yazılı olduğu 45 numaralı formayı kabul eden MHP Genel Başkanı Bahçeli, şampiyona Süper Lig’de başarılar diledi.

Başkan Ergün ayrıca, Bahçeli’ye Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde hazırlanan ‘Yüzüncü Yılında Milli Mücadele Döneminde Manisa’ isimli 4 ciltlik kitap serisini armağan etti. Manisa’ya özgü ürünlerin yer aldığı hediyelerden de takdim eden Başkan Ergün, Manisa’da üretken belediyecilik anlayışıyla ilk günkü heyecanla çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.