Malkara İlçe Kurban Hizmetleri Komisyonu Tarafından Kurbanlık Kesim Ücretleri Belirlendi

Malkara İlçe Kurban Hizmetleri Komisyonu tarafından 2022 yılı Kurban Bayramında büyükbaş hayvan kesim ücretinin 700 TL, küçükbaş hayvan kesim ücretinin de 140 TL olarak tespitine karar verilmiştir.

Alınan kararlara göre kurban kesim yerleri dışında kalan okul ve cami bahçelerinde, site ve binalarda, yol, cadde ve sokaklarda, kamuya ait yerlerde, park, meydan ve umuma açık mahallerde kurban kesimlerinin yapılması uygun görülmemiştir.

Malkara İlçe Kurban Hizmetleri Komisyonu kurban kesim hizmetini kullanmak isteyen vatandaşlarımız Kurban kesim ücretlerini VakıfBank Malkara Şubesi TR29 0001 5001 5800 7316 7120 39 IBAN numaralı Malkara İlçe Müftülüğü Kurban Hizmetleri Komisyon Hesabına yatırılması gerekmektedir. Kurban kesim sırası belirtilen banka hesabına yatırılan ücretin günü ve saatine göre belirlenecektir.

Komisyon tarafından alınan kararlar gereği 1 kişi en fazla toplam 5 adet kurban kesim ücretini belirlenen banka hesabına yatırarak sırasını alacaktır. Tüm vatandaşlarımızın mağdur olmaması için yapılacak olan toplu kesimlerin sırası idare tarafından belirlenecektir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.