Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (EĞİTİM-İŞ) Malkara İlçe Temsilciliği Şubesinin Açılışını Gerçekleştirdi

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 10 Haziran 2022 Cuma günü saat 17.00’de Gazibey Mahallesi Tevfikbey Caddesi Cd. 97/3 adresinde hizmete başlayan Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (EĞİTİM-İŞ) Malkara İlçe Temsilciliği Şubesinin açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa; Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar, Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük, Malkara Kent Konseyi Başkanı Hasan Akçay, Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (EĞİTİM-İŞ) Malkara İlçe Başkanı Fikret Altınbaş ve sendika üyeleri katıldı.

Açılış programında yapılan konuşmaların ardından EĞİTİM-İŞ şubesinin sendika üyelerine ve eğitim camiasına hayırlı olmasını temenni eden Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (EĞİTİM-İŞ) Malkara İlçe Temsilciliği Şubesinin açılış kurdelesini kesti.

Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (EĞİTİM-İŞ) Malkara İlçe Başkanı Fikret Altınbaş ve sendika üyeleri, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.