“Makam karşısında eğilmemiş olan dava insanlarıyız”

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Ümit Çebi, “Biz sevdası olan insanlarız. Bu milleti ve ülkeyi sevda kabul eyledik” dedi. İzmir teşkilatının Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi’nde gerçekleşen İl Divan Toplantısı’nda konuşan Ümit Çebi, Saadet Partisi’nin popülizm yapan bir hareket olmadığını belirterek, Milli Görüşçü olmanın her türlü bedeli göze almak olduğunu kaydetti. Saadet Partili Çebi, “Biz sokaklarda, meydanlarda gezerken vicdanımız çok rahat geziyoruz. Çalışmalarımızı alnımız ak yapıyoruz. Makam karşısında eğilmemiş olan dava insanlarıyız. İnsanların doğruları nerden gelirse gelsin o doğrulara saygı duyar destek veririz, ama yanlış nerden olursa olsun yanlışa karşı dur diyen bir zihniyetin mensuplarıyız.” ifadelerini kullandı.

50 bin üye hedefi

Saadet Partisi İzmir İl Başkanı Mustafa Erduran ise, “Toplum içinde çalışma yaptığımızda Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu ile alakalı çok ciddi bir ilgisi ve sevgisi olduğunu görüyoruz. Aynı ilgi ve alakanın, aynı sempatinin tabana yayılması için daha fazla çalışmamız lazım. Genel Başkanımız tüm il teşkilatlarına ciddi bir üye hedefi verdi. Türkiye genelinde 50 bin üyeyi bizden istemişti ve talimat vermişti. Bu hedefi yakalamak için çok daha azimli, çok daha gayretli çalışmalar yapacağız. Toplumu en güzel şekilde kucaklayacağız.” diye konuştu.

İl Divan Toplantısına il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve yönetimleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri katıldı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.