Major Lazer İstanbul’da

Dünyaca ünlü müzik grubu Major Lazer, önceki gece R&B festivali kapsamında Ortaköy Majestueux Club’te bir konser verdi. Tüm dünyada ve Türkiye’de hit olan şarkısı “Lean On” ile 700 milyon tıklama sayısına ulaşarak bir rekora imza atan sanatçı, yaklaşık olarak iki saat sahnede kaldı. Konser öncesi basın mensuplarıyla sohbet eden Jillionaire, İstanbul’a daha önce gezmeye geldiğini ve hayranlığını dile getirdi. Yerebatan Sarnıcı, Sultan Ahmet Camii ve Ayasofya Müzesini ziyaret eden sanatçı, Türk kahvesi, lahmacun ve mantıyı sevdiğini söyledi. Türk mutfağından en çok baklavayı seven sanatçı sahne sonrası altı baklava yedi.

Evlilik Programlarından teklif bekliyor

Hiç çocuk sahibi olmayan Jillionaire, “Türkiye de benimle evlenip çocuk yapmak isteyen bir bayan varsa erkek çocuk sahibi olmak isterim” dedi ve “Türkiye de evlilik programlarından davet alırsam özellikle de, Seda Sayan ya da Esra Erol’un programlarına davet gelirse katılırım” diye ekledi.

YouTube video

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.