Mahur, Maraşlı’nın evlilik teklifine cevap veriyor

Yapımını ‘’TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı” nın bu akşam yayınlanacak bölümünde Mahur, Maraşlı’nın evlilik teklifine cevap veriyor.

Dizide bu akşam Maraşlı’nın kızı Zeliş’in itirafıyla Mahur’un kafası karışıyor. Zeliş’in anne ve babasının yeniden bir araya gelmesinden yana olduğunu anlayan Mahur, bir kişiyle daha konuştuktan sonra büyük kararını veriyor. Mahur, Maraşlı’ya ‘evet’ diyecek mi?

HURDACI MARAŞLI’YI NEDEN ÖLDÜRMEK İSTİYOR?

Hurdacı’nın babası olduğunu öğrenen Maraşlı bölümde duyduklarına inanamıyor. Babasının neden peşinde olduğunu ve onu neden öldürmek istediğini öğrenmek isteyen Maraşlı ve Hurdacı’nın hesaplaşması yeni bölümde ekrana geliyor.

Hurdacı’nın mekanına Savcı Tolga’nın baskın yapması Hurdacı’nın tüm planlarını değiştiriyor ve Savaş’ın ölüm emrini veriyor. Hurdacı ve Savaş arasında büyük bir savaşın başlayacağı bölüm izleyicilere soluksuz saatler yaşatacak.

Senaryosunu Ethem Özışık, Ercan Uğur ve Pelin Gülcan Metu’nun, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği “Maraşlı” bu akşam 20.00’de ATV’de ekrana geliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.