Mahsun Kırmızıgül hakkında şok iddia

Ünlü oyuncu Mahsun Kırmızıgül hakkında akıllara durgunluk veren bir iddia ortaya atıldı. Ortaya atılan bu iddiaya göre Mahsun Kırmızıgül ABD’ye kaçtı. Türkiye’de paralel yapı operasyonlarında teknik takibe takıldığı öne sürülen Mahsun Kırmızıgül, olaydan haberdar olunca soluğu Amerika’da aldı. Mahsun Kırmızıgül şu an Amerika’da bulunuyor. Mahsun Kırmızıgül Amerika’ya gitmeden önce çevresine ‘Amerika’ya yeni bir film yapmak üzere gidiyorum. Çekimleri orada yapacağım’ dediği öne sürüldü.

Bilindiği üzere geçmiş yıllarda Mahsun Kırmızıgül hem oyunculuğunu hem de yönetmenliğini üstlendiği New York’ta Beş Minare filmi için de vizyonda olduğu dönemlerde Fethullah Gülen’in hayatından esinlenen bölümler olduğu dedikodusu da çıkmıştı.

İddialar ne kadar doğru bilinmez ama her geçen gün Mahsun Kırmızıgül’ün ABD’ye kaçtığı iddiasına karşılık ünlü yönetmen ve oyuncu nasıl bir yanıt verecek. flypaparazzi

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.