gazetemag tv

Mahsun Kırmızıgül, 13 yıl aradan sonra albüm çıkarıyor!

Şarkıcı ve oyuncu Mahsun Kırmızıgül, 13 yıl aradan sonra eşi Ece Binay’ın isteği üzerine albüm çıkarmaya hazırlanıyor. Hazırlıklara başlayan Kırmızıgül’ün Türkiye’nin yanı sıra başta Azerbaycan olmak üzere birçok ülkeden teklif aldığı öğrenildi.

13 yıl önce çıkardığı ‘Dinle’ albümünden sonra sinema sektörüne atılan Mahsun Kırmızıgül, yeniden müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sanatçının, eşi Ece Binay’ın isteği üzerine böyle bir karar aldığı ortaya çıktı.

Hazırlıklara başlayan Kırmızıgül, senfonik orkestrayla da çalışacak. Sanatçı ayrıca bir müzikal de yapacak. Sahnelere de geri dönecek sanatçı, yine senfonik orkestrayla dinleyicilerle buluşacak.

Albüm çıkaracağı haberinin duyulmasının ardından Kırmızıgül’ün, Türkiye’nin yanı sıra başta Azerbaycan olmak üzere birçok ülkeden teklif aldığı öğrenildi. Sanatçıyı sahnede hiç izlemeyen Binay da, bu dönemde eşini yalnız bırakmayacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.