Mahmut Tuncer’in oğlu Mehmet Umut Tuncer AK Parti’den milletvekili adayı oldu

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer’in oğlu Doç. Dr. Mehmet Umut Tuncer de milletvekili adayı oldu. Mahmut Tuncer’in oğlu Mehmet Umut Tuncer AK Parti’den milletvekili adayı oldu. Tuncer, Aydın 5’inci sıradan milletvekili adayı gösterildi.

Adalet Kalkınma Partisi (AK Parti) tarafından, 14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. dönem milletvekili seçimleri aday listesi açıklandı.

Aday müracaatlarının alınması, anket çalışmaları, AK Parti genel başkan yardımcılarının başkanlığında görevli mülakat komisyonları ve Başkan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki üst komisyon çalışmalarının ardından milletvekili aday listesi YSK’ye teslim edildi.

MAHMUT TUNCER’İN OĞLU AK PARTİ’DEN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU

Türkücü Mahmut Tuncer’in oğlu Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Doç. Dr. Mehmet Umut Tuncer, AK Parti’nin Aydın milletvekili adayı listesinde 5’inci sırada yer aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.