Mahkeme’den Tuba Ünsal’a zorlama hapis cezası!

İstanbul Aile Mahkemesi, oyuncu Tuba Ünsal ve sevgilisi Caner Karaloğlu’na Elisabeth Mas’ın şikayeti üzerine 3’er gün zorlama hapis cezası verdi.

Tuba Ünsal 8 aydır birlikte olduğu Caner Karaloğlu’nun eski eşiyle davalık oldu. Çiftin nafaka, tazminat, mal paylaşımı ve velayet savaşıyla geçen çekişmeli dava dosyalarına şoke eden bir olay daha eklendi.

Elisabeth Mas, 28 Ağustos Çarşamba akşamı Tarabya ve Bebek’teki 2 ayrı mekanda hem eşi Caner Karaloğlu hem de sevgilisi Tuba Ünsal tarafından şiddete maruz kaldığını iddia etti.

Caner Karaloğlu ile Tuba Ünsal’ın ‘kasten yaralama, hakaret, tehdit ve aile yükümlülüğünü ihmal’ suçlarından ceza almaları için İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na başvurdu.

blank
Tuba Ünsal sevgilisi Caner Karaloğlu

‘UZAKLAŞTIRMA KARARINA RAĞMEN RAHATSIZ ETTİLER’

Ayrıca Tuba Ünsal hakkında uzaklaştırma kararı çıkarttı. Daha sonra yeniden mahkemeye başvuran Elisabeth Mas, koruma kararına rağmen Caner Karaloğlu ile Tuba Ünsal’ın bir eğlence mekânında kendisini rahatsız ettiklerini öne sürdü.

Süreci devam eden davada İstanbul Aile Mahkemesi, Mas’ı haklı buldu. Mahkemenin kararında, “Şiddet uygulayan Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu hakkında 3’er gün zorlama hapsi uygulanmasına karar verildi” denildi.

Karaloğlu ile Ünsal’ın karar tebliğ edildikten sonra iki hafta içinde itiraz etme hakkı bulunuyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.