gazetemag tv

“Magazin Panorama” konu ve konuklarıyla canlı yayınla Haber Global ekranlarında

Magazinin kalbi bu ekranda atıyor.

Deniz Akkaya ve Gökhan Kimsesizcan magazin dünyasının panoramasını çıkartıyor. Show dünyasının ünlü isimlerinden Deniz Akkaya ve medya dünyasının başarılı isimlerinden Gökhan Kimsesizcan gündem yaratan konu ve konuklarıyla canlı yayınla Haber Global ekranlarında.

Magazin Panorama programında 16 Şubat Pazar günü;

Tarkan’ın Monaco konserinden detaylar, magazin dünyasının sıcak gündemi, sosyal medyada popüler olan milyonları peşinden sürükleyen yeni şarkıcılar ve Özgür Aras ile haftanın olayları değerlendiriliyor.

blank
Deniz Akkaya – Gökhan Kimsesizcan

Türkiye’den ve dünyadan en güncel haberler, gündemi değiştiren olaylar, magazin dünyasının çok konuşulan isimleri, polemik yaratan açıklamalar ve olay görüntüler.

Hepsi ve daha fazlası her hafta sonu 10:00’da “Magazin Panorama”da.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.