Madonna’ya kardeş ihaneti

Pop müziğin kraliçesi Madonna’yı erkek kardeşi Christopher Ciccone, “Dehşet verici biri” olarak tanımladı.

2008 yılında çıkardığı ‘Kız Kardeşim Madonna’ kitabında yazdıkları nedeniyle ablasıyla arası açılan Christopher Ciccone, yeni bir kitap yazabileceğinin sinyallerini verdi.

The Sun gazetesine konuşan 58 yaşındaki Ciccone, “Daha önce de onun ne kadar dehşet verici biri olduğunu yazabilirdim. Fakat amacım fark edilebilmekti” dedi.

‘Kız Kardeşim Madonna’da, sanatçı hakkında bilinmeyenleri anlatan ve ablası için ‘patronluk taslayan, yoran, dengesiz, ve cimri’ ifadelerini kullanan Ciccone, 20 yıl boyunca Madonna’nın ekibinde yer almıştı.

Kitabın piyasaya çıkmasının ardından açıklama yapan Ciccone, “O kitapta doğru olmayan hiçbir şey yok. Öyle olsaydı beni mahkemeye verirlerdi” ifadelerini kullanmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.