Maddi sıkıntılar yaşayan Serdar Ortaç’a sürpriz hediye

Bir süredir maddi sıkıntılar yaşayan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç 500 bin TL’lik yeni aracıyla görüntülendi. Sevgisisi Seçil Gür’le çalışmaya gittiklerini belirten Ortaç, otomobilin hediye olduğunu söyledi.

Ünlü popçu Serdar Ortaç, önceki gün yeni aracıyla Çilekli’de bir benzincide obkejtiflere yansıdı. Kız arkadaşı Seçil Gür ile birlikte stüdyoya çalışmaya gittiklerini anlatan Serdar Ortaç, “Kardeşim araba hediye etti onu kullanıyorum. Benzin alıyoruz, Seçil parayı ödüyor” diye konuştu.

blank

Bir süredir maddi açıdan sıkıntı yaşadığını söyleyen Serdar Ortaç’a kardeşi Sertaç Ortaç 500 bin TL’lik bir otomobil hediye etti. 2018 yılında geçirdiği bir enfeksiyon nedeniyle yoğun bakıma kaldırılan ve gördüğü tedavi sonrası iyileşen Sertaç Ortaç, ağabeyine 500 bin TL değerinde BMW 281i marka araba aldı.

Kardeşinin hediye ettiği araçla görüntülenen ünlü popçu, yakın zamanda yeni projelerinin de müjdesini sevenlerine verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.