gazetemag tv

Linet, yeni aşkıyla yakalandı

Fransız nişanlısının evli olduğunu öğrenince terk eden Linet, yeni aşkıyla yakalandı. Görenler ‘Aman bu kez medeni durumunu kimlikte kontrol et’ dedi.

Şarkıcı Linet geçen yıl bu zamanlar evlilik hazırlığı yaptığı nişanlısı Laurent Zaimonovic’in evli olduğunu öğrenmişti. Dünyası başına yıkılan Linet, Laurent’le tüm bağını koparmış ondan hediye gelen Porsche’u ve diğer değerli takıları geri vermişti. O günden bu yana her fırsatta, ‘Aşka kalbimin kapılarını kapatmadım, her an aşık olabilirim’ diyen Linet yeni bir aşka yelken açtı. Ulus’ta bir mekanda esmer sevgilisiyle buluşan Linet yemek sonrası oradan ayrılırken arabasını sevgilisine verdi. Linet ve esmer sevgilisi art arda patlayan flaşlar karşısında “Eyvah” diyerek şoke oldu.

YÜZLERİNİ SAKLAMAK İSTEDİLER

Kafasını öne eğerek yüzünü saklamaya çalışan şarkıcının yanındaki sevgilisi de aracın güneşliğini indirerek yüzünü saklamaya çalıştı. Yakalanmanın verdiği panikle şaşıran esmer adam hızlı şekilde gaza basarak gözlerden kayboldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.