Linet, şarkılarını patili dostu ile söyledi

Ünlü sanatçı Linet, Mersin- Adana Jolly Joker konserleriyle müzikseverlerle buluştu.

Sevilen sanatçı önce Mersin Jolly Joker’de sahneye çıktı. Linet, 800 kişilik koro ile hep bir ağızdan söylenen şarkılarla geceye damgasını vurdu. Şarkıları kadar gecede sahnede ilginç dakikalarda yaşanıldı. Linet’i dinlemeye gelenler arasındaki bir konuğun Robi adındaki köpeğini gören başarılı sanatçı patili dostunu sahnede kucağına alarak, şarkılarını seslendirdi. Şarkılarını bir süre Robi ile seslendiren Linet, minik dostlara sahip çıkmamız gerektiğini ve hayvanlara şiddetin karşılıksız kalmaması gerektiğini belirtti.

Adana’ya şarkılarıyla yazı getirdi

Linet, Mersin konserinin ardından hayranlarıyla Adana Jolly Joker’de buluştu. Sahneye altın rengi kıyafeti çıkan Linet’in tarzı Jennifer Lopez’e benzetildi. Linet, seslendirdiği birbirinden güzel şarkıları ve güçlü sesiyle konuklardan büyük alkış aldı. 1000 kişinin dinlediği konserde Linet, yoğun ilgiden dolayı hayli mutlu olduğunu ve en kısa sürede başka konserde buluşma sözü vererek, konserini tamamladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.