Linet: Bütün Türkiye birer terlik atsak boğarız onları

İzmir’in Menderes İlçesinde Sunis Efes Royal Palace’da sahne alan Linet, Fethullahçı Terör Örgütü’nün yapmaya çalıştığı darbeye girişimine tepki gösterdi. Ünlü sanatçı, “Ülkemizi parçalamak isteyen darbeciler bizi kızdırmasın. Bütün Türkiye birer terlik atsak boğarız onları, tanka tüfeğe bile gerek kalmaz” dedi.

Arabesk ve fantezi müziğin güçlü sesi Linet, cuma gecesi ikinci kez Sunis Efes Royal Palace’de konser verdi. Sahneye modacı Semih Doğruer tarafından Türk Bayrağı’nı temsilen hazırlanan kırmızı-beyaz renkteki elbiseyle çıkan sanatçı, ülkemizin zor günler geçirdiğini ve tek yürek olmamız gereken büyük bir sınav yaşadığımızı ifade etti.

Geleneği bozmayarak İlyas Yalçıntaş’ın ‘İncir’ adlı parçasıyla güzel bir başlangıç yapan Linet, güçlü sesi ve sahne performansıyla hayranlarına rüya gibi bir gece yaşattı. Ünlü sanatçı, her tarzdan parçalar seslendirerek hayranlarına muhteşem bir müzik ziyafeti sundu.

“BİRER TERLİK ATSAK ONLARI BOĞARIZ”

Gecenin ilerleyen dakikalarda tüm konuklarla birlikte eline Türk Bayrağı alan Linet, “Ülkemizi parçalamak isteyen darbeciler bizi kızdırmasın. Bütün Türkiye birer terlik atsak boğarız onları, tanka tüfeğe bile gerek kalmaz” dedi.

ANNESİYLE ŞARKI SÖYLEDİ

Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Linet, yakında ‘Kırgın Çiçekler’ dizisinde konuk oyuncu olarak kamera karşısına çıkacağını belirterek, diziye olan hayranlığını bilen yapım şirketi tarafından kendisine teklif geldiğini ve orada bir şarkıcıyı canlandıracağını söyledi.

“Eylül ayı içerisinde sürprizlere hazır olun” diyen sanatçı, Zülfü Livaneli şarkılarından oluşan ve pek çok ünlü ismin yer aldığı bir albümde şarkı söyleyeceğini de dile getirdi.

Gecede kendisini dinleyenler arasında Türk Sanat Müziği sanatçılarından olan annesi Leyla Özgecan da vardı. Linet ‘Sevmekten Kim Usanır’ adlı şarkıyı söylerken, sahneden inerek annesiyle birlikte düet yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.