Lindsay Lohan, önceki akşam yeniden İstanbul’da ortaya çıktı

Bir süredir Türkiye’de bulunan ve Bodrum’da parmağı kopmasına rağmen ameliyat sonrası eğlenceden vazgeçmeyen Lindsay Lohan, önceki akşam yeniden ortaya çıktı.

Lindsay Lohan, önce modacı Özlem Süer’in Nişantaşı’ndaki butik mağazasına uğradı. Üç özel abiye kıyafet alan ABD’li oyuncu ve şarkıcı, kapıda gazetecileri beklediğini öğrenince önce elbiseleri araca koydurdu, daha sonra da koruması ve şoförü eşliğinde koşar adım kendisini otomobilin içine attı. Böylece oyuncu, koltukların arasına girerek görüntü vermekten kurtuldu.

Modacıdan çıkan Lohan, daha sonra Bebek Lucca’ya geçerek gece boyunca eğlendi. Yaklaşık 4 saat kaldığı mekanda aşırı derecede sarhoş olan Lohan, kapıda bekleyen gazetecilerin görüntü almaması için şov yaptı.

lindsay-lohan

Aracı kapıya sıfır yanaştıran Lohan ve ekibi, bir de taksi çağırdı. Sonra tekrar aracı kapıya geldi ve tercümanı ‘Çekmeyin’ ricasında bulunurken, Lohan arka bölmeden çıkarak kendisini aracın içine attı.

Yüzünü saklayarak kendini iki büklüm yaparak aracın arkasına gömen Lohan’ın bu tavırları herkesi şaşırttı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.