Limon göbek Meryem Uzerli

Meryem Uzerli göbeğini açıkta bırakan bir kıyafet tercih edince…

Kısa bir süre önce sezon finali yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde izlediğimiz Meryem Uzerli, şimdilerde sosyal medya hesabından paylaştığı çarpıcı pozlarla dikkat çekmekte.

Sevgilisi Alp Özcan’dan ikinci kez ayrılan Meryem Uzerli, yalnızlığın da verdiği boşlukla kendisini kızına ve işlerine verdi.

blank

Hesabından paylaştığı fotoğraflarda birbirinden güzel pozlarını görmemizi sağlayan Uzerli, yaptığı son paylaşımla yine dikkatleri üzerine çekti. Üzerinde limon deseni bulunan ve göbeğini açıkta bırakan bir kıyafet tercih eden Meryem Uzerli’nin bu karesine gelen yorumlar arasında en dikkat çekici olan, ‘ayva göbek’ görünümlü karınlara bir gönderme niteliği taşıyan ‘limon göbek’ oldu. Meryem Uzerli’nin takipçisi bu karenin altına; “Bundan böyle ayva göbek out limon göbek in” yazdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.