gazetemag tv

Lifestyle-Turkey 2019 Muhafazakâr Giyim Fuarı bu yıl 17-19 Ocak 2019 tarihlerinde 3.kez kapılarını açıyor

Muhafazakâr giyim konusunda Türkiye ve Ortadoğu’daki tek ticari fuar olan Lifestyle-Turkey 2019 Muhafazakâr Giyim Fuarı bu yıl 17-19 Ocak 2019 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde 3.kez kapılarını açacak.

Ülke genelini kapsayan profesyonel bir buluşmanın eksikliğini de gideren Lifestyle Turkey Fuarı, mağaza, butik, toptancı ve online satış kanallarından oluşan 5 bini aşkın yurt içi ve yaklaşık 1000 uluslararası alıcıya Türkiye’nin önde gelen muhafazakâr moda tedarikçileriyle aynı anda ve aynı yerde ulaşma imkanı sağlayarak sektöre hizmet verecek.

Birçok tasarımcının gözdesi olan muhafazakâr giyim pazarı dünyanın da merakla takip ettiği bir akım haline geldi. Türkiye ise muhafazakâr giyim konusunda Dünya’da modayı yöneten ülke olmaya devam ediyor. LifeStyle-Turkey 2019 Muhafazakâr Giyim Fuarı birbirinden değerli Türk ve yabancı tasarımcılarıyla uluslararası platformda muhafazakâr giyim modasına yön vermeye devam edecek.

Her yıl global muhafazakâr giyimin trendini belirlemesi ve ticarete yön vermesi hedeflenen buluşma Lifestyle- Turkey 2019 Fuarı 3. yılında artan katılımcı sayısı ve T.C. Ticaret Bakanlığı desteğiyle güçlendirilmiş yurtdışı alım heyeti çalışmaları ile 1000’e yakın uluslararası alıcı ve 30’u yurtdışı olmak üzere 100’ü aşkın ihracatçı firmayı bir araya getirecek.

Suudi Arabistan, Afganistan, İran, Irak, Ürdün, Lübnan, Rusya, Güney Afrika, Filistin, Almanya, Hollanda, Fransa, Endonezya, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Nijerya, Cezayir, Libya gibi bir çok ülkenin sektör kurum yetkilileri ve resmi temsilcilerinin de bulunacağı fuarda Türk üretici firmalarına ihracat kapıları açılacak.
Federal Fuar tarafından organize edilen, Türkiye ve Dünya’da ki muhafazakâr moda anlayışına yön veren Lifestyle Turkey – 2019 Muhafazakâr Giyim Fuar’ında sektörde yer alan üretici markalar yaz koleksiyonlarını, sektör profesyonellerine sunarak üç gün boyunca yeni iş birliklerine imza atacaklar.

FUAR HAKKINDA

Fuarın Kısa Adı:
Lifestyle Turkey 2019

Fuar Tarihi:
17 – 19 Ocak 2019

Fuar Alanı:
İstanbul Kongre Merkezi

Instagram:
lifestyleturkeyofficial

Sergileme Konuları:

Hazır Giyim
Dış Giyim
Başörtüsü
Abiye ve Gelinlik
Büyük Beden
Spor Giyim
Plaj Giyim
Aksesuarlar

Ziyaret Saatleri:
10.00 – 18.00

Kimler Ziyaret Ediyor:
Perakende Satış Mağazaları ve Butik Sahipleri
Mağaza Zincirleri
Ticari Alıcılar
Yurtdışı ve Yurtiçi Toptancılar, Distribütörler ve ihracatçılar
Çeşitli Ülkelerden Ticaret Heyetleri
Tekstil, Örme ve Konfeksiyon
Tasarımcılar ve Moda Endüstrisi Çalışanları

Destekleyen Kurumlar:
T.C Ticaret Bakanlığı, KOSGEB

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.