Levent Yüksel, kendisinden 31 yaş küçük Lidya Özdemiroğlu ile aşk yaşıyor

Bir döneme damga vuran isimlerden Levent Yüksel, kendisinden 31 yaş küçük olan ünlü müzisyen Attila Özdemiroğlu’nun kızı Lidya ile aşk yaşıyor.

İlk evliliğini Sertab Erener’le yapan ve 1996’da boşanan Levent Yüksel, gönlünü merhum sanatçı Attila Özdemiroğlu‘nun kızı Lidya Özdemiroğlu’na kaptırdı. Üniversite öğrencisi olan Lidya Özdemiroğlu, sosyal medya hesaplarında sürekli kalp emojisi ile Levent Yüksel’in fotoğraflarını paylaşıyor.

YAŞ FARKI AŞKI ENGELLEMEDİ

Çiftin arasında tam olarak 31 yaş bulunuor. Levent Yüksel 53 yaşında, Lidya Özdemiroğlu ise 22 yaşında. Levent Yüksel’den 31 yaş küçük olan Lidya Özdemiroğlu, çıkan haberlerden sonra sosyal medya hesabını gizledi. Levent Yüksel, cephesinden ise bir açıklama gelmedi.

DAHA ÖNCE DE MURAT BAŞOĞLU İLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Levent Yüksel ile aşk yaşayan Lidya Özdemiroğlu daha önce de Murat Başoğlu ile görüntülenmişti. İkilinin hakkında sevgili olduklarına dair haberler ortaya çıkmıştı. Bu haberlerden sonra iki tarafta ilişkiyi yalanlamıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.