gazetemag tv

Lady Gaga ve Starbucks’tan iş birliği

Amerikalı şarkıcı Lady Gaga şimdi yepyeni bir akımla karşımıza çıkıyor! Karşınızda kahve tutkunlarını sevindirecek haber: Lady Gaga ve Starbucks işbirliği.

Lady Gaga ve Starbucks iş birliği yaptığını açıkladı. İş birliği ile Strabucks’ta satılacak Kindness koleksiyonundaki her içecekten 25 Cent, Lady Gaga’nın gençleri zihin sağlığına teşvik etmek için faaliyet gösteren “Born This Way Foundation” adlı kurumuna bağışlanacak.

INSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞTI!

Projeyi Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Lady Gaga, bu iş birliği için “Born This Way Foundation ve ben, Kindness koleksiyonu sayesinde sevgi ve pozitiflik alanında ilham vermek için Starbucks ile iş birliği yapmaktan dolayı çok heyecanlıyım” dedi.

İçeceklerin satışı, 13-19 Haziran arası Starbucks mağazalarında yapılacak. Aynı zamanda Starbucks, minimum 250.000 Dolar’ı Lady Gaga’nın “Born This Way Foundation”ına bağışlayacağını da açıkladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.