Lady Gaga, tecavüze uğradıktan sonra…

ABD’li pop yıldızı Lady Gaga, 19 yaşında tecavüze uğradığından beri post-travmatik stres bozukluğundan muzdarip olduğunu açıkladı.

Lady Gaga, New York’taki bir sığınma evine yaptığı ziyarette “Zihinsel bir hastalığa yakalanmış durumdayım” şeklinde açıklamada bulundu.

Gaga, “Daha önce bunu hiç kimseye söylemedim” diye konuştu. Şimdi 30 yaşında olan Gaga, iki yıl önce katıldığı bir radyo programında, gençken tecavüze uğradığını söylemişti. Merkezdeki gençlere hediyeler getiren Gaga, “Bana gösterilen iyilik, doktorlar, ailem ve arkadaşlarımın gösterdiği nezaket gerçekten hayatımı kurtardı” dedi.

Huzuru bulmak ve sakinleşmek adına meditasyon yaptığını söyleyen Gaga, her gün akıl hastalığına karşı mücadele ettiğini de sözlerine ekledi. Lagy Gaga, ziyaret sonrası sosyal medya hesabından, “Bugün en derin sırlarımı dünyayla paylaştım. Sırlar sizi utanç içinde tutuyor” şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.