“La Casa De Papel” hakkında beklenen açıklama geldi!

Yönetmen Jesús Colmenar dizinin 4. sezonu için hazırlıkların sürdüğünü ifade ederken resmi açıklamanın en kısa zamanda yapılacağını duyurdu. İşte La Casa De Papel dizisi ile ilgili merak edilen soruların yanıtları…

La Casa de Papel 4. sezon ne zaman yayınlanacak? La Casa De Papel 3. sezonuyla ekranlara geldi ve yeni sezonu tek solukta bitirildi.

Dizinin takipçileri gelecek bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını araştırıyor. La Casa De Papel’in ilk iki sezonunda İspanya Kraliyet Darphanesi soygunu gerçekleştirilmişti. Bu kez hedefler çok daha büyük.

Netflix’te yayınlanan La Casa de Papel dizisinin 4. sezonu ile ilgili merak edilen soruların yanıtları dizinin yönetmeni Jesús Colmenar’dan geldi.

İşte ‘La Casa de Papel 4. Yeni sezon ne zaman başlayacak?’ sorusunun yanıtı…

LA CASA DE PAPEL 4. YENİ SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yönetmen Colmenar La Casa de Papel 4. sezon müjdesini verdi. İspanyol yapımı dizi La Casa De Papel’in yönetmeni Colmenar basın toplantısında şu bilgileri verdi:

19 Temmuz’da izleyicinin karşısına çıkan dizinin yeni sezonu için onay alındı.

Dizinin dördüncü sezonu ile ilgili resmi açıklama çok yakında duyurulacak.

Türkiye’den Ankara ya da İstanbul’un da dahil edilebileceğinin konuşulması ile daha fazla dikkat çeken La Casa De Papel’in 3. sezonu için 1 seneyi aşan süre beklenilmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.