La Casa de Papel 4. sezon tarihi belli oldu!

Dünya çapında büyük ilgi gören La Casa de Papel dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. 2020 yılında La Casa de Papel 4. sezonunu Netflix üzerinden yayınlayacak.

Netflix Türkiye Youtube sayfasından La Casa de Papel 4. sezon tanıtımı yayınlandı ve yeni sezon tarihi açıklandı. Dünya çapında büyük ilgi gören La Casa de Papel dizisi yeni sezonuyla ne zaman yayınlanacak? İşte 2020 yılında La Casa de Papel 4. sezon tarihi

LA CASA DE PAPEL 4. YENİ SEZON NE ZAMAN?

La Casa De Papel 4. yeni sezon 3 Nisan 2020 tarihinde Netflix üzerinden yayınlanacak. İşte La Casa De Papel 4. yeni sezon tanıtımı.

ÜÇÜNCÜ SEZONDA NE OLMUŞTU?

Üçüncü sezonu 19 Temmuz 2019’da Netflix’te yayınlanan La Casa De Papel’de ilk sezondan itibaren yer alan bir çok kilit oyuncunun diziden çıktığı görüntüsüyle karşı karşıya kalmıştık. Hatta dizinin en kilit karakterlerinden Berlin bile diziden ayrılmıştı. 2. sezonda ayrılan karakterleri ve üçüncü sezonda eklenenleri de düşündüğümüzde dördüncü sezonda bizi nelerin beklediği en önemli soru işaretlerinden biri olmuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.