Kylie Minogue’u, Avustralya Sydney’de makyajsız halde görenler gözlerine inanamadı

Avustralya Sydney’de kahve içerken görüntülenen Kylie Minogue’un, oldukça üzgün ve stresli hali dikkati çekti. İngiliz basını, 48 yaşındaki sanatçının makyajsız haline vurgu yaparak, “Her şey yolunda mı Kylie?” başlığını attı.

Popun prensesi Kylie Minogue’u, Avustralya Sydney’de makyajsız halde görenler gözlerine inanamadı.

kylie-minogue

“HER ŞEY YOLUNDA MI KYLIE?”

Park Hyatt’ta bir arkadaşıyla konuşurken fotoğraflanan ünlü şarkıcının, oldukça üzgün ve stresli olduğu objektiflere yansıdı. İngiliz Daily Mail gazetesi, haberi “Her şey yolunda mı Kylie?” başlığıyla verdi.

Bir kot pantolon ve hayli sıradan bir kıyafetle kahve içen Avustralyalı sanatçının saç rengini de değiştirdiği görüldü.

Yeni filmi ‘Flammable Children’ın çekimlerini bitiren 48 yaşındaki ünlü isim, önceki gün Avustralya Müzik Ödülleri ARIA’da yaptığı konuşmada, eşcinsel evliliklere izin verilmesini desteklemişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.