‘Kuzuların Sessizliği’ filmi CBS için dizi oluyor

ABD merkezli CBS kanalı, yeni sezonda ekrana gelecek dizileri duyurdu. Yeni sezonda, 1992 yılında 7 dalda Oscar’a aday olan ‘Kuzuların Sessizliği’ filmi dizi olarak ekrana gelecek.

ABD merkezli CBS kanalı, yeni sezonda ekrana gelecek dizileri duyurdu, diziler arasında en çok ‘Kuzuların Sessizliği’ filminin dizisi öne çıktı.

STARLİNG’İ KİM OYNAYACAK?

‘Kuzuların Sessizliği’ daha önce iki kez karşımıza çıktı. Yeni dizide, 1991 yılında Jodie Foster ve 2001 yılında da Julianne Moore’un canlandırdığı Clarice Starling’i bu kez Rebecca Breeds oynayacak.

FİLMDEN 6 AY SONRAYA GİDİLECEK

Bu dizide, filmin sona ermesinden 6 ay sonrasına, 1993 yılına dönülecek. Yapımcılar, bu dizide ‘Hannibal Lecter’dan sonrasında Starling’in yaşadıkları ve ‘anlatılmamış hikayesinin’ aktarılacağını belirtiyor. Kal Penn, Michael Cuditz, Devyn A Tyler ve Nick Sandow gibi isimler de diziye dahil olacak.

Dizide ikonik kötü Hannibal Lecter’ı kimin canlandıracağına dair bir bilgi yok.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.